0 507 573 35 27-0 532 165 35 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Ofis-Büro Taşıma

Ofis-Büro Taşıma

Ofis Büro Taşımacılığı

Ofis büro taşımacılığı Gaziantep ve diğer illerimizde işyerlerini değiştiren, yeni iş yerlerine taşınmak isteyen firmalarımızın ofis büro malzemeleri uzman personellerimiz tarafından yerinden sökülerek taşınmak istediği yeni iş yerindeki yerine yine aynı intizam ve hassasiyetle monte edilmektedir. Özelikle de gelişmiş illerimizde iş yeri taşımacılığı son zamanlarda artan bir potansiyele sahiptir.

Zamanla kendi yerini kuran işletmelerimiz ofis veya büro tarzı yeni yerlerine huzur ve güvenle taşınmak için mutlaka uzman bir ofis-büro taşımacılığı yapan şirketlerle görüşerek bu sorunundan kurtulabilir. Çünkü gerektiğinde hassas olan bu taşınacak eşyalar öyle işini bilmeden yapan, sıradan bir nakliyat şirketine taşıttırılmaz.

Gaziantep Ofis Büro Taşıma

En ufak bir ihmalde yığınla para verdiğiniz malzemeleriniz bir anda kullanılamaz hale gelir ve sizi ekstra masrafa sokar. Bunun için İnanır Evden Eve Taşımacılık Firması olarak bu hizmetinize biz talibiz. En ufak bir tereddüttünüz olmasın. Nasıl bulmak istiyorsanız o şekilde bırakabileceğimizden emin olabilirsiniz.

İnanır Evden Eve nakliyat teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli değiştirmesi ile ofis ve büro taşımacılığını da oldukça kolay hale getirmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Öncelikle firmamıza bağlı bir eksper gelerek şuan ki ofisinizdeki eşyaları inceler ve tek tek liste halinde not alır. Alınan notlara göre firmamızın ofislerinde çalışanlar ile etüt yapılır. Ofisini ya da bürosunu taşımak isteyen kişi ile anlaşma sağlandığı takdirde esperi ve ofis sahibi arasında  sözleşme imzalanır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Nakliyatın daha hızlı olabilmesi için ofisiniz birden fazla odaya sahipse oda taşınmaya başlanır. İlk önce varsa arşiv ve dokümanlar önce Avrupa’dan dan ithal edilmiş özel kağıtlar ile sarılır. Bu kâğıtların üzerine ofis sahibinin adı, soyadı yazılır. Bu şekilde dosyaların kaybolması gibi bir durum oluşmamaktadır. Özel grafit kâğıtlar sarılan dosyalar özenle kolilere yerleştirilir. Ofis mobilyaları için de ekibimizdeki marangozlar mobilyaları tek tek de monte eder.

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz umut nakliyat olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortalarız. Türkiye’deki en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

08 Nisan 2020
331 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN