0 507 573 35 27-0 532 165 35 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe en çok hareketin olduğu ilimizdir. İlimiz Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunmasına rağmen bu bölgenin en çok göç alan ilidir. Bu ilimize bir çok ilden vatandaş taşınmakta ve bu sıralamayı da en fazla Urfa almaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta en önemli rolü oynayan firmamız, evden eve taşımacılık konusunda en deneyimli firmalar arasındadır. Özellikle bir ilden başka bir ile taşınma sırasında bir çok zorluklar varken biz kendi imkanlarımız dahilinde bu sorunları çözmenin yolunu bulduk. Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetlerimiz, sağlıklı ve güvenilir bir nakliyat çerçevesinde yapılmaktadır. Bizim için öncelikli olan müşteri memnuniyeti olmaktadır. Taşıma işlemimiz bittikten sonra müşterinin görüşü alınır, eşyalarında her hangi bir eksiklik yada kırık dökük varsa sorulur. Böyle bir durumda bizim tarafımızdan bir hata var ise bunların karşılanması da kendi şirketimize aittir.

Evden eve taşınırken kendi özel eşyalarınızı mutlaka kendiniz paketlemelisiniz. Paketleme sırasında da oluşabilecek hasarlardan yine bizim tarafımızdan kaynaklı ise biz sorumluyuz. Öyle durumlar oluyor ki, ev sahibi kendi eşyalarının sadece ceketini alarak bize bırakıp paketlemesinide biz yapıyoruz. Ancak bu şekilde yapılan işlemlerde ev sahibi eşyalarının  başında durmak zorundadır. Bazen tabi ki ister istemez kırılmalar veya parçalanmalar olabilir. Ama genel olarak eşyalarınızı kalın puflu naylon yada kumaş çadırlara paketlenerek bu olumsuzlukları minimize ediyoruz. Gaziantep evden eve taşıma firmaları arasında kendimizi ispatlayacak kadar hizmetimiz olmuştur. Taktir eden müşterilerimiz eşine dostuna bizi tavsiye etmektedir. Buda bizim için gurur vericidir. Evden eve taşımacılık öyle her önüne gelenin yapabileceği bir meslek dalı değildir. Özen ister, sabır ister, kaliteli ve bilgili bir işçilik ister.

Yıllarını bu hizmete adamış bir şirket olarak öncelik olan müşterimizin sağlıklı bir şekilde eski yerinden yeni yerine taşınmasıdır. Ayrıca taşınma sırasında asansörlü taşıma yada asansörsüz taşıma işlemi müşterinin isteğine yada tercihine bağlıdır. Müşteri nasıl bir taşınma yöntemi seçerse biz onu uygulamak zorundayız. Asansörlü evden eve taşıma yöntemi en çok tercih edilen yöntemler arasındadır. Çünkü asansör sayesinde eşyalarda her hangi bir çarpma, ezilme yada deforme yoktur.

 

18 Haziran 2020
442 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN