0 507 573 35 27-0 532 165 35 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

İnanır Evden Eve Taşımacılık firmamız 2000 yılından beri gerek Gaziantep gerekse Türkiye genelinde nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Kurucu Başkan Aydın İnanır sayesinde son zamanlarda sezonun en parlak dönemini geçiren firmamız araç filolarını sürekli üst modelde tutarak Gaziantep evden eve taşıma sektöründe hep 1 numara olmayı kendine ilke edinmiştir. En çok tercih edilen evden eve taşıma firması olarak halkımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve nakliyatın yanı sıra ofis-büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kurum taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, şehir içi taşımacılık gibi alanlarda dürüst ve kaliteli taşımacılığı kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız sigortalı taşımacılık hizmetinin de öncüsü olmuştur.

Taşıma Öncesi Yapılacaklar

  • Evden eve taşıma hizmeti almak için uzman firmadan yararlanın.
  • Taşınmadan önce mutlaka ücretsiz eksperlerimizden yararlanın.
  • Evden eve taşımacılık firmalarının en iyisini seçin.
  • Evden eve taşıma sınasında ne yapılması gerektiğini sorun.
  • İlk önce hangi eşyalarınızın taşınacağını planlayın
  • Anlaşma neticesinde taşınmaya karar verin.

Sigortalı Taşımacılık

Gaziantep evden eve sigortalı taşımacılık hizmeti alan müşterilerimiz eşyalarının her hangi bir zarar ve ziyana uğramaması için taşıma sırasında eşyalarını sigortalatarak kendilerini garanti altına almaktadırlar. Taşınma sırasında eşyalarının kırılmasından, bozulmasından ve yıpranmasından şikâyetçi olan insanlarımız İnanır evden eve taşımacılık şirketi sayesinde bu endişelerinden uzak durmaktadırlar.

Ücretsiz Eksper

Bizi tercih eden müşterilerimizin bu zamana kadar en ufak bir şikâyeti olmamış, bilakis her defasında memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Taşınma öncesi ilk olarak expertiz uzmanlarımız evinizi ziyaret ederek, taşınacak eşyaların çokluğu-azlığı konusunda bilgi edinmekte, taşıma sırasında kullanılacak araç genişliği ve boyutu hakkında gerekli çalışması yapmakta ve bu hizmeti en iyi şekilde sunmanın gayreti içerisinde olmaktadırlar.

08 Nisan 2020
522 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN